притисни ентер »

Богатите деца од Балканот се фалат со милионите
Богатите деца од Балканот се фалат со милионите

Богатите деца од Балканот се фалат со милионите

На профилот се наоѓаат фотографии и снимки на кои младите се фалат со скапи часовници, купишта банкноти, автомобили и патувања. View this post on Instagram 🧂🧂🧂 A post shared by #bahataomladina (@bahata_omladina_balkan) on Nov 4, 2019 at 5:56pm PST „Каде што има премногу “, е еден од насловите под објавата. View this post on Instagram Bauštel💦💦

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот!

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот!

Србинката Јелена Тодоровиќ ја доби престижната титула – најубава кошаркарка во светот, на тој начин симнувајќи ја од тронот Хрватката Антонија Мишура, која досега важеше за најзгодна помеѓу кошаркарките на светско ниво. Вистински доказ за убавината и уникатниот стил на Тодоровиќ е и фактот дека во 2016 година, српската убавица беше прогласена за Мис

Дали сакате повторно да се заљубите во убавините на Скопје?

Дали сакате повторно да се заљубите во убавините на Скопје?

Денес имаме чест да ви претставиме еден Инстаграм профил од нашето Скопје кое целосно ќе ви ја врати довербата во убавините на нашиот главен град. Профилот е на Емил Новевски кој во слободно време е опседнат со неговиот фотоапарат, и прави неверојатно добри фотографии од најубавите делови на Скопје. Тука може да ги издвоиме Водно, Градски Парк, Золошката

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот!

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот!

Србинката Јелена Тодоровиќ ја доби престижната титула – најубава кошаркарка во светот, на тој начин симнувајќи ја од тронот Хрватката Антонија Мишура, која досега важеше за најзгодна помеѓу кошаркарките на светско ниво. View this post on Instagram “Oh yeah that’s the spot” 🐶 A post shared by 𝒥𝑒𝓁𝑒𝓃𝒶 𝒯𝑜𝒹𝑜𝓇𝑜𝓋𝒾𝒸 (@jelcek) on Dec 23, 2019

Хрватката Мишура е минато – најубавата кошаркарка во светот доаѓа од Србија

Хрватката Мишура е минато – најубавата кошаркарка во светот доаѓа од Србија

Јелена Тодоровиќ е прогласена за најубава кошаркарка во светот со што ја презеде оваа титула која Претходно држеше Хрватката Антонија Мишура. View this post on Instagram #selfie 🤳😎 A post shared by 𝒥𝑒𝓁𝑒𝓃𝒶 𝒯𝑜𝒹𝑜𝓇𝑜𝓋𝒾𝒸 (@jelcek) on Jan 24, 2020 at 10:46pm PST За убавината на Тодоровиќ говори и тоа што во 2016. година беше прогласена за