притисни ентер »

Шајло ја напушта Анџелина Џоли, чека да стане полнолетна и да си оди кај Бред Пит
Шајло ја напушта Анџелина Џоли, чека да стане полнолетна и да си оди кај Бред Пит

Шајло ја напушта Анџелина Џоли, чека да стане полнолетна и да си оди кај Бред Пит

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, 17- годишната тинејџерка Шајло наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува „The Sun“. Таа се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години. „Шајло не е несреќна кај Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена“, споделил инсајдерот со таблоидот. Освен тоа, таа го обожува Бред и отсекогаш

📷 ЌЕРКАТА НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ И БРЕД ПИТ СЕ СЕЛИ КАЈ ТАТКО Ѝ Славниот актер е пресреќен поради одлуката на 17-годишната Шајло

📷 ЌЕРКАТА НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ И БРЕД ПИТ СЕ СЕЛИ КАЈ ТАТКО Ѝ Славниот актер е пресреќен поради одлуката на 17-годишната Шајло

Ќерката на некогаш најславната холивудска двојка, Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло во мај ќе наполни 18 години и тогаш планира да се пресели да живее кај нејзиниот татко, пишува „The Sun“. – Шајло не е несреќна кај Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена. Освен тоа, таа го обожува Бред и отсекогаш била татина ќерка – вели добро упатен

📷 ЌЕРКАТА НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ И БРЕД ПИТ СЕ СЕЛИ КАЈ ТАТКО Ѝ Славниот актер е пресреќен поради одлуката на 17-годишната Шајло

📷 ЌЕРКАТА НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ И БРЕД ПИТ СЕ СЕЛИ КАЈ ТАТКО Ѝ Славниот актер е пресреќен поради одлуката на 17-годишната Шајло

Ќерката на некогаш најславната холивудска двојка, Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло во мај ќе наполни 18 години и тогаш планира да се пресели да живее кај нејзиниот татко, пишува „The Sun“. – Шајло не е несреќна кај Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена. Освен тоа, таа го обожува Бред и отсекогаш била татина ќерка – вели добро упатен

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит се сели кај таткото

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит се сели кај таткото

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, планира да се исели од замокот на нејзината позната мајка во Лос Анџелес, вреден 25 милиони долари. Тинејџерката (17) наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се очекува да се пресели кога во мај ќе наполни 18 години. „Шајло не е незадоволна од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Тинејџерката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит (17) , Шајло Џоли Пит наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години. „Таа не е незадоволна од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена“, сподели таблоидот. Освен тоа, таа го обожава Бред и отсекогаш била татино девојче,

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Тинејџерката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит (17) , Шајло Џоли Пит наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години. „Таа не е незадоволна од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена“, сподели таблоидот. Освен тоа, таа го обожава Бред и отсекогаш била татино девојче,

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си: Сака да живее со својот татко

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си: Сака да живее со својот татко

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, планира да се исели од вилата на нејзината мајка во Лос Анџелес, вредна 25 милиони долари. Тинејџерката (17) наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува „The Sun“. Таа се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години. „Шајло не е несреќна кај Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си, сака да живее со својот татко

Тинејџерката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит (17) , Шајло Џоли Пит наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години. „Таа не е незадоволна од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена“, сподели таблоидот. Освен тоа, таа го обожава Бред и отсекогаш била татино девојче,

ШОК! Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит сака да ја напушти мајката и да живее со таткото – пресврт што ја изненади јавноста

ШОК! Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит сака да ја напушти мајката и да живее со таткото – пресврт што ја изненади јавноста

Се појавија написи дека Бред Пит е близок само со биолошките деца кои ги има со поранешната сопруга Анџелина Џоли, а сега се откриваат нови детали. Имено, славните актери беа во брак од 2014 до 2019 година, а се разделија во 2016 година, кога заврши нивната врска, која почна во 2005 година. Нивната битка за старателство трае веќе осум години. Бред