притисни ентер »

Мајка ѝ ја убедувала дека од глума нема леб, а досега заработи 20 милиони долари
Мајка ѝ ја убедувала дека од глума нема леб, а досега заработи 20 милиони долари

Мајка ѝ ја убедувала дека од глума нема леб, а досега заработи 20 милиони долари

Со 20 милиони долари Џенифер Анистон е една од најбогатите светски глумици. Но, на почетокот на кариерата ја немала поддршката од семејството. Во годишното издание на ‘People of the year’ Џенифер зборуваше за односите со родителите кои немале верба во нејзиниот талент. “ Имав голема самодоверба и верувам дека можам да успеам. Но, мајка ми од старт

Семејните тајни на Џенифер Анистон: Кои се нејзините браќа, кои никогаш не ги спомнува во јавност?!

Семејните тајни на Џенифер Анистон: Кои се нејзините браќа, кои никогаш не ги спомнува во јавност?!

Џенифер Анистон е една од омилените холивудски глумици, но ретко кој знае дека таа има два полубрата – Џон Мелик, од страна на мајка ѝ и помладиот Алекс Анистон, од страна на татко ѝ. Во јавност не ги споменува бидејќи не се во добри односи. Дека со помладата сестра Џон Мелик не е во добри односи и дека немаат премногу допирни точки се откри пред три

Семејството на Анистон полно со тајни и интриги

Семејството на Анистон полно со тајни и интриги

Џенифер Анистон е една од најомилените холивудски актерки, која најголема популарност стекна со улогата на Рејчел во култната серија „Пријатели“. Она поради кое публиката ја обожава е и нејзината природност, но и тоа што не е карактеристично за неа да прави јавни скандали, дури и кога мине низ наголемите животни драми. Но, малку познати факти за неа

Ова се полубраќата на Џенифер Анистон со кои е во многу лоши односи

Ова се полубраќата на Џенифер Анистон со кои е во многу лоши односи

Џенифер Анистон е една од најомилените холивудски актерки, која најголема популарност стекна со улогата на Рејчел во култната серија „Пријатели“. Она поради кое публиката ја обожава е и нејзината природност, но и тоа што не е карактеристично за неа да прави јавни скандали, дури и кога мине низ наголемите животни драми. Но, малку познати факти за неа

Семејните тајни на Џенифер Анистон

Семејните тајни на Џенифер Анистон

Џенифер Анистон е една од најомилените холивудски актерки, која најголема популарност стекна со улогата на Рејчел во култната серија „Пријатели“. Она поради кое публиката ја обожава е и нејзината природност, но и тоа што не е карактеристично за неа да прави јавни скандали, дури и кога мине низ наголемите животни драми. Но, малку познати факти за неа

Семејните тајни на Џенифер Анистон: Кои се нејзините полубраќа, кои никогаш не ги спомнува во јавност

Семејните тајни на Џенифер Анистон: Кои се нејзините полубраќа, кои никогаш не ги спомнува во јавност

Се претпоставува дека самата Џенифер поради несогласувањето со мајка ѝ, кое траело со години пред нејзината смрт, инсистирала на тоа да не зборува за своето семејство и за приватните работи. Џенифер Анистон е една од омилените холивудски глумици, но ретко кој знае дека таа има два полубрата – Џон Мелик, од страна на мајка ѝ и помладиот Алекс Анистон,

Ова се полубраќата на Џенифер Анистон со кои не е во добри односи

Ова се полубраќата на Џенифер Анистон со кои не е во добри односи

фото: Профимедиа Џенифер Анистон е една од најпопуларните холивудски актерки, а популарноста ја стекна благодарение на нејзината улога како Рејчел во серијата „Пријатели“. Но, ретко кој знае дека Џенифер има два полубраќа, Џон Мелик кој и полубрат од страната на нејзината мајка и Алекс Анистон кој и е полубрат по нејзиниот татко. Актерката не ги спомнува

Семејството на Џенифер Анистон: Aко бидеш актерка нема да заработиш ниту долар

Семејството на Џенифер Анистон: Aко бидеш актерка нема да заработиш ниту долар

Џенифер Анистон за прв пат открива дека нејзиното семејство и рекле дека  никогаш нема да направи пари како актерка, a тогаш се појавил популарниот серијал „Пријатели“. Таа направи богатство од глума – без разлика дали станува збор за хонорарите од еден милион американски долари од Friends („Пријатели“) или за блокбастер филмовите како Marley & Me