притисни ентер »

Станија е трудна – Ова се деталите
Станија е трудна – Ова се деталите

Станија е трудна – Ова се деталите

Станија Добројевиќ само неколку денови по завршувањето на Задруга 2 замина за Америка, воопшто не грижејќи се затоа што го остави својот дечко. Марко Марковиќ. Судејќи по фотографиите на социјалните мрежи, нивната врска и понатаму трае, а двајцата ќе влезат и во третата сезона на споменатото реално шоу. Станија редовно објавува фотографии од Њу Џерси,