притисни ентер »

Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите
Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Старлетата Сораја Вучелиќ отпатува за Париз, каде ги посетува знаменитостите на овој преубав француски град. View this post on Instagram In the mood "where is my oscar " ..👑 A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Nov 8, 2019 at 2:19am PST Сораја го посети еден од најпознатите музеи во светот – Лувр и притоа објави неколку фотографии од ова место

Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Старлетата Сораја Вучелиќ отпатува за Париз, каде ги посетува знаменитостите на овој преубав француски град. View this post on Instagram In the mood "where is my oscar " ..👑 A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Nov 8, 2019 at 2:19am PST Сораја го посети еден од најпознатите музеи во светот – Лувр и притоа објави неколку фотографии од ова место

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?!

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?!

Едни ја пофалија, други ја искритикуваа... Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ отпатува во Париз каде ги посетува знаменитостите на овој преубав град. Сораја го посетила и еден од најпознатите музеји на светот – Лувр, а се разбира, ја искористила приликата и направила неколку фотографии. View this post on Instagram 💫 A post shared by Sara (@sorajavucelic)

Ирина Шајк за одличен старт на викендот

Ирина Шајк за одличен старт на викендот

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало. Моделот го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план на фотографијата има бар полн пијалоци, но затоа на втор поглед доминира нејзината совршена силуета. View this post on Instagram On da rocks…. A post shared by irinashayk

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. За само

#ИнстаСреќа хаштаг на денот: Прекрасни фотографии со #flowers

#ИнстаСреќа хаштаг на денот: Прекрасни фотографии со #flowers

Цвеќињата се едни од најубавите подароци од природата кои го разубавуваат нашето секојдневие. Ги среќаваме во најразлични форми, бои, а покрај тоа што изгледаат совршено, шират и прекрасен мирис. Цвеќето е и најубавиот подарок за драга личност кој означува благодарност, внимание, љубов. Токму затоа, овој пат ова издание на #ИнстаСреќа им го посветуваме

Карираното е повторно во мода: Идеи за совршен стајлинг

Карираното е повторно во мода: Идеи за совршен стајлинг

Оваа сезона карираниот дезен се врати во мода и освои многу дами. Овој принт ќе го направи секој аутфит попривлечен и позабавен. Затоа, на овој тренд тешко ќе му одолеете. Љубителите на модата го пречекаа со воодушевување и подготвени се да го комбинираат во своите секојдневни комбинации. Погледнете неколку предлози како да го носите карираното. Карираниот

Есенски стајлинзи од англиската модна блогерка ...

Есенски стајлинзи од англиската модна блогерка ...

Лора Блер несомнено поседува чувство за стилска хармонија. Атрактивната блогерка од Лондон го основала својот блог за да ги оттргне мислите од студиите, но сега тоа стана нејзина професија. „Животот е премногу краток за да носите досадна облека“ – пишува таа. 31-годишната Англичанка комбинира дизајнерски парчиња со облека по пристапни цени и успева

Македонската убавица Симона Станковска стана мајка ...

Македонската убавица Симона Станковска стана мајка ...

Симона Станковска стана мајка. Македонската манекенка ја објави среќната вест на социјалните мрежи. Поранешната Мис на Македонија откри дека роди момче и ја сподели првата фотографија со новороденчето. Симона се омажи во август годинава. View this post on Instagram A post shared bystankovska_simona) on Aug 21, 2019 at 3:33am PDT View this post on Instagram

Карираното повторно е во мода: 8 идеи за совршен стајлинг!

Карираното повторно е во мода: 8 идеи за совршен стајлинг!

Карираниот дезен оваа сезона се врати на големата врата и освои многу дами. Овој дезен ќе ја направи секоја комбинација поинтересна и повесела. Љубителите на модата го дочекаа со восхит и подготвени се да го комбинираат во своите секојдневни стајлинзи. Ви претставуваме неколку предлози како можете да го носите. Карираниот мантил ќе ја освежи секоја