притисни ентер »

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“
Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс ужива на јахта со своето 25 годишно момче Сем Асгари. Папараците ги снимиле двајцата како ја копираат сцената од филмот „Титаник“, со Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет. 37 годишната пејачка носела жолто-црно бикини. Бритни Спирс во моментов прави пауза од музичката кариера. Пејачката неодамна излезе од психиијатриска болница,

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс ужива на јахта со своето 25 годишно момче Сем Асгари. Папараците ги снимиле двајцата како ја копираат сцената од филмот „Титаник“, со Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет. 37 годишната пејачка носела жолто-црно бикини. Бритни Спирс во моментов прави пауза од музичката кариера. Пејачката неодамна излезе од психиијатриска болница,

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс е уловена од папараците како ужива на јахта со своето 25-годишно момче Сем Асгари. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузната јахта. 37-годишната пејачка носела жолто-црно бикини на одморот. Таа прави пауза од музичката кариера и се грижи за своето ментално здравје, откако излезе од

Од психијатрија директно во прегратките на младото момче: Бритни Спирс изгледа неверојатно

Од психијатрија директно во прегратките на младото момче: Бритни Спирс изгледа неверојатно

Ако им верувате на сликите објавени по социјалните мрежи, пејачката Бритни Спирс ужива во љубовта и тоа очигледно со доста помладото од неа момче. Откако ја напушти психијатарската установа, пејачката венаш се впушти во љубовта со нејзиното исклучително згодно момче, 25 годишниот Сем Асгари. Двајцата уживаат на луксузна јахта на која, судејќи по се’,

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс е уловена од папараците како ужива на јахта со своето 25-годишно момче Сем Асгари. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузната јахта. 37-годишната пејачка носела жолто-црно бикини на одморот. Таа прави пауза од музичката кариера и се грижи за своето ментално здравје, откако излезе од

Бритни Спирс ужива на јахта со своето 12 години помладо момче

Бритни Спирс ужива на јахта со своето 12 години помладо момче

Парот изгледал заљубено, а откако Бритни последен пат излегла од психијатриската установа, момчето ѝ дава огромна поддршка. Бритни Спирс (37) уживала на јахта со своето згодно момче Сем Асгари (25) во Мајами. Парот изгледал многу заљубено, а прегратките биле многу чести. Папараците ги “фатите“ како скокаат во море и во реконструирана сцена од филмот

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта (ФОТО) Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузна јахта на која

Бритни Спирс со ново момче бега од депресија.

Бритни Спирс со ново момче бега од депресија.

Парот изгледал заљубено, а откако Бритни последен пат излегла од психијатриската установа, момчето ѝ дава огромна поддршка. Бритни Спирс (37) уживала на јахта со своето згодно момче Сем Асгари (25) во Мајами. Парот изгледал многу заљубено, а прегратките биле многу чести. Папараците ги “фатите“ како скокаат во море и во реконструирана сцена од филмот

Бритни Спирс на јахта со своето 12 години помладо момче: Поради неговото сексапилно тело на жените нема да им биде добро

Бритни Спирс на јахта со своето 12 години помладо момче: Поради неговото сексапилно тело на жените нема да им биде добро

Парот изгледал заљубено, а откако Бритни последен пат излегла од психијатриската установа, момчето ѝ дава огромна поддршка. Бритни Спирс (37) уживала на јахта со своето згодно момче Сем Асгари (25) во Мајами. Парот изгледал многу заљубено, а прегратките биле многу чести. Папараците ги “фатите“ како скокаат во море и во реконструирана сцена од филмот