притисни ентер »

Девојката на Канје Вест повторно шокира, раперот го прекри лицето
Девојката на Канје Вест повторно шокира, раперот го прекри лицето

Девојката на Канје Вест повторно шокира, раперот го прекри лицето

По неодамнешните скандали во Италија, нивните фотографии направени на модната недела во Лондон се проширија на интернет. Бјанка пристигна во плетено боди и имаше голема бела перика со реси, кои ѝ ги покриваа очите. Канје дошол облечен во црно и ставил маица преку главата. Инаку, поради неколкуте изданија во кои Бјанка неодамна се појави во Италија,

ГЛАВА ПОКРИЕНА, долу гола: Кање Вест и жена му прават СКАНДАЛИ низ Лондон

ГЛАВА ПОКРИЕНА, долу гола: Кање Вест и жена му прават СКАНДАЛИ низ Лондон

Бјанка не обрнува внимание на ваквите коментари, па неодамна прошета во кратки шорцеви во друштво на 46-годишниот Кање, со градите прекриени со проѕирна лента која едвај ги држи нејзините бујни облини под контрола. Она што привлече дополнително внимание беа нејзините проѕирни и замаглени пластични потпетици во кои прстите и изгледаа како да немаат

ГЛАВА ПОКРИЕНА, долу гола: Кање Вест и жена му прават СКАНДАЛИ низ Лондон

ГЛАВА ПОКРИЕНА, долу гола: Кање Вест и жена му прават СКАНДАЛИ низ Лондон

Американскиот рапер Кање Вест се пофали со облините на својата нова сопруга Бјанка Ценсори и објави фотографија на Инстаграм како се обидува да облече бизарна нова облека пред да се појави на модната недела во Лондон. 28-годишната архитектка овој пат се појавила во плетено боди со длабок рез околу најинтимните делови, во кое го покажа речиси голиот

Девојката на Канје Вест во необична креација на моден настан во Лондон

Девојката на Канје Вест во необична креација на моден настан во Лондон

Раперот Канје Вест и неговата партнерка Бјанка Ценсори не престануваат да ја изненадуваат јавноста. По неодамнешните скандали во Италија, нивни фотографии направени на модната недела во Лондон го преплавија интернетот. Настанот на кој се појавија е во рамки на Лондонската модна недела (LFW). Бјанка (28) пристигна во плетено боди, а на главата има голема

Главата ја покри, а телото разголи: Сопругата на Канје Вест ги премина сите граници, парот прави сландали низ Лондон

Главата ја покри, а телото разголи: Сопругата на Канје Вест ги премина сите граници, парот прави сландали низ Лондон

Американскиот рапер Канје Вест ги пофали облините на својата нова сопруга Бјанка Ценсори и објави нејзина фотографија на својот Инстаграм профил додека таа пробува нова бизарна облека пред да се појави во неа на модната недела во Лондон. Овој пат 28-годишната архитектка се појави во боди кое ги истакнуваше најинтимните делови, во кое задницата и беше

Лицето го сокрила, но не и срамот: Вака изгледа жена која слепо оди по стапките на мажот!

Лицето го сокрила, но не и срамот: Вака изгледа жена која слепо оди по стапките на мажот!

Раперот Канје Вест и неговата сопруга Бјанка Цензори , присуствувале на ревија на Мовалол на Лондонската модна недела . Будно набљудуваниот пар поради своето скандалозно однесување и стил на облекување, и овој пат ја шокира јавноста. Бјанка Цензори, како и обично, се појавила во дегутантна комбинација. Познато е дека жената на славниот рапер сака да

Девојката на Канје Вест дојде на ревија во необична креација, раперот си го покри лицето

Девојката на Канје Вест дојде на ревија во необична креација, раперот си го покри лицето

3 КАНЈЕ ВЕСТ и неговата девојка Бјанка Ценсори не престануваат да ја изненадуваат јавноста. По неодамнешните скандали во Италија, нивните фотографии направени на модната недела во Лондон се проширија на интернет. Бјанка пристигна во плетено боди, а на главата имаше голема бела перика со реси, кои и ги покриваа очите. Канје дошол облечен во црно и ставил

Девојката на Канје Вест во необична креација на моден настан во Лондон

Девојката на Канје Вест во необична креација на моден настан во Лондон

Раперот Канје Вест и неговата партнерка Бјанка Ценсори не престануваат да ја изненадуваат јавноста. По неодамнешните скандали во Италија, нивни фотографии направени на модната недела во Лондон го преплавија интернетот. Настанот на кој се појавија е во рамки на Лондонската модна недела (LFW). Бјанка (28) пристигна во плетено боди, а на главата има голема