притисни ентер »

Ливерпул нема да има проблем со тимот на кој му бега 55 бода
Ливерпул нема да има проблем со тимот на кој му бега 55 бода

Ливерпул нема да има проблем со тимот на кој му бега 55 бода

Анализите и предлозите ни се комбинација од некои од најинтересните фудбалски мечеви во Европа, а тука се и стандардните квоти на денот во Sport Life. Норвич – Ливерпул (фудбал, Англија, 18.30 часот) На хартија, „фенерџијата“ не би требало да има шанса против лидерот и тим кој брка рекорд по број на бодови во историјата на Премиерлигата. Ливерпул има