притисни ентер »

Погледнете како го прослави голот на Меси
Погледнете како го прослави голот на Меси

Погледнете како го прослави голот на Меси

Бразилката Сузи Кортез која влезе во историјата како прва убавица која два пати била прогласена за Мис Бум Бум, уште еднаш покажа дека нејзина голема страст е фудбалот, поточно Барселона и Аргентинецот Лионел Меси. Моделот со двојна титула „најдобар задник на светот“ синоќа ги прослави голот на Меси и победата на Барелона над Севиља со провокативна

Таа навистина нема конкуренција

Таа навистина нема конкуренција

Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити. Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го „следеа секој нејзин чекор“ додека по гаќички шеташе по Мексико

Девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси во сина танга

Девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси во сина танга

Девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси во сина танга Моделот со двојна титула „најдобар задник на светот“ синоќа ги прослави голот на Меси и победата на Барелона над Севиља со провокативна фотографија на која го носи само дресот со „десетката“ на Меси и сина танга Во описот на објавата Сузи напиша: „Напред Барса! Денес почна сезоната

Најдобар задник во цел свет: Бразилката Кортез нема конкуренција

Најдобар задник во цел свет: Бразилката Кортез нема конкуренција

Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити. Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го „следеа секој нејзин чекор“ додека по гаќички шеташе по Мексико

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ!

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ!

Погледнете ја Мис бум бум, жената со најубав задник во светот. Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити. Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го

Најадобар задник во цел свет: Бразилката Кортез нема конкуренција

Најадобар задник во цел свет: Бразилката Кортез нема конкуренција

Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити. Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го „следеа секој нејзин чекор“ додека по гаќички шеташе по Мексико

Во дрес и сина танга, девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси

Во дрес и сина танга, девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси

Бразилката Сузи Кортез која влезе во историјата како прва убавица која два пати била прогласена за Мис Бум Бум, уште еднаш покажа дека нејзина голема страст е фудбалот, поточно Барселона и Аргентинецот Лионел Меси. Моделот со двојна титула „најдобар задник на светот“ синоќа ги прослави голот на Меси и победата на Барелона над Севиља со провокативна

Мис Бум Бум со најоригинална и ,,жешка” прослава на голот на Меси

Мис Бум Бум со најоригинална и ,,жешка” прослава на голот на Меси

Бразилката Сузи Кортез која влезе во историјата како прва убавица која два пати била прогласена за Мис Бум Бум, уште еднаш покажа дека нејзина голема страст е фудбалот, поточно Барселона и Аргентинецот Лионел Меси. Моделот со двојна титула „најдобар задник на светот“ синоќа ги прослави голот на Меси и победата на Барелона над Севиља со провокативна

Погледнете како Мис Бум Бум го прослави голот на Меси

Погледнете како Мис Бум Бум го прослави голот на Меси

Мис Бум Бум го прослави голот на Меси со дрес и танга. Мис Бум Бум Сузи Кортез го прослави неверојатниот гол од слободен удар на Меси против Севиља на единствениот начин на кој таа го знае –  полугола. View this post on Instagram Visca Barça! Hoje começou a temporada de gols do melhor do mundo @leomessi! #LaLiga #FCBarcelona 💙❤⚽️ A post shared by

Мис Бум Бум со најоригинална прослава на голот на Меси

Мис Бум Бум со најоригинална прослава на голот на Меси

Мис Бум Бум со најоригинална прослава на голот на Меси Бразилката Сузи Кортез која влезе во историјата како прва убавица која два пати била прогласена за Мис Бум Бум, уште еднаш покажа дека нејзина голема страст е фудбалот, поточно Барселона и Аргентинецот Лионел Меси. Моделот со двојна титула „најдобар задник на светот“ синоќа ги прослави голот на