притисни ентер »

Скопјанка нападната во ресторан во Центар
Скопјанка нападната во ресторан во Центар

Скопјанка нападната во ресторан во Центар

Во Полициската станица Центар, Е.М.(35) од Скопје вчера во 18.00 часот пријавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на бул.„Митрополит Теодосиј Гологанов" била физички нападната од Д.Н. од Скопје. Во Полициската станица Центар, Е.М.(35) од Скопје вчера во 18.00 часот пријавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на бул.„Митрополит Теодосиј

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка на возраст од 35 години во полициската станица Центар на 6. декември пријавила дека истиот ден околу 2 часот по полноќ била нападната во локал. Според пријавеното, нападот врз неа го извршил скопјанецот Д.Н. во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ . Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка на возраст од 35 години во полициската станица Центар на 6. декември пријавила дека истиот ден околу 2 часот по полноќ била нападната во локал. Според пријавеното, нападот врз неа го извршил скопјанецот Д.Н. во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ . Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. извор: Makfax

Нападна скопјанка во угостителски објект

Нападна скопјанка во угостителски објект

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. Скопјанка на возраст од 35 години во полициската станица Центар на 6. декември пријавила дека истиот ден околу 2 часот по полноќ била нападната во локал, информира МВР. Според пријавеното, нападот врз неа го извршил скопјанецот Д.Н. во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка нападната во локал на булеварот „Теодосиј Гологанов“

Скопјанка на возраст од 35 години во полициската станица Центар на 6. декември пријавила дека истиот ден околу 2 часот по полноќ била нападната во локал. Според пријавеното, нападот врз неа го извршил скопјанецот Д.Н. во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ . Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. извор: Makfax

Скопјанка нападната во ресторан во Центар

Скопјанка нападната во ресторан во Центар

Во Полициската станица Центар, Е.М.(35) од Скопје вчера во 18.00 часот пријавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на бул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ била физички нападната од Д.Н. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Скопјанец претепал девојка во угостителски објект

Скопјанец претепал девојка во угостителски објект

Скопјанец претепал девојка во угостителски објект Во Полициската станица Центар, вчера во 18.00 часот, Е.М. (35) од Скопје пријавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ била физички нападната од Д.Н. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

МВР Билтен (ДПЛ)

МВР Билтен (ДПЛ)

Утрово во 00:40 часот, полициски службеници од СВР Штип во Штип го лишиле од слобода Т.К.(24) од Штип, поради тоа што при преглед кај него била пронајдена марихуана. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок. Скопје, 7 декември 2019 (МИА) – Утрово во 00:40 часот, полициски

ПPETEПАНА ДЕВОЈКА: Скопјанец нaпaднaл девојка во угостителски објект

ПPETEПАНА ДЕВОЈКА: Скопјанец нaпaднaл девојка во угостителски објект

Во Полициската станица Центар, вчера во 18.00 часот, Е.М. (35) од Скопје пpијавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ била физички нaпaднaтa од Д.Н. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. The post ПPETEПАНА ДЕВОЈКА: Скопјанец нaпaднaл девојка во угостителски објект appeared first

Кривична за гостиварец кој нападна контролор за паркирање

Кривична за гостиварец кој нападна контролор за паркирање

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.Б.(47) од Гостивар, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „спречување на службено лице во вршење на службено дејствие“. -На 16.10.2019 пред угостителски објект на ул.„Борче Јованоски“ пријавениот физички го нападнал И.Е.(37) од Гостивар,