притисни ентер »

ВИДЕО | Најзборуваната реклама на Супербол: Бен Афлек стана дел од бој-бенд и се обиде да ја импресионира Џеј Ло
ВИДЕО | Најзборуваната реклама на Супербол: Бен Афлек стана дел од бој-бенд и се обиде да ја импресионира Џеј Ло

ВИДЕО | Најзборуваната реклама на Супербол: Бен Афлек стана дел од бој-бенд и се обиде да ја импресионира Џеј Ло

Актерот Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез ги воодушевија своите фанови, глумејќи во реклама за синџирот за крофни „Данкин“ по повод годинашниот Супербол. На почетокот од рекламата, Џеј Ло снима песна во своето студио, а Афлек ненадејно ѝ упаднува во собата, заедно со неговата придружба. Имено, Афлек е дел од групата „ДанКингс“, заедно со Мет Дејмон

📽 Џенифер Лопез и Бен Афлек во центарот на вниманието по Супер Боул

📽 Џенифер Лопез и Бен Афлек во центарот на вниманието по Супер Боул

26 Рекламите се составен дел на секој Супер Боул, а најголемо внимание привлече онаа на Dunkin со Џенифер Лопез и Бен Афлек. Со овој потег тие ги воодушевија гледачите ширум светот кои бескрајно се забавуваа. Бен Афлек и Џенифер Лопез ја воодушевија публиката и јавноста со рекламата која беше прикажана на овогодинешниот Супер Боул. Во рекламата, Афлек

Видеото во кое Бен Афлек танцува во занес додека Џеј Ло пропаѓа во земја од срам го урна Интернет преку ноќ

Видеото во кое Бен Афлек танцува во занес додека Џеј Ло пропаѓа во земја од срам го урна Интернет преку ноќ

Рекламите на полувремето на Супербол секогаш се вистински спектакл, а сите зборуваат за рекламата за Данкин Донаутс! Ѕвезди на рекламата се познатиот пар, Џеј Ло и Бен Афлек , а гостуваат и Том Брејди, Мет Дејмон и Фет Џо ! Во рекламата, која всушност нема никаква врска со крофните, Бен Афлек одлучува да ѝ покаже на Џенифер Лопез како изгледа кога

📽 БЕН АФЛЕК СЕ ИЗБЛАМИРА ПРЕД ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ „Супербоул“ го прослави и овој познат пар

📽 БЕН АФЛЕК СЕ ИЗБЛАМИРА ПРЕД ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ „Супербоул“ го прослави и овој познат пар

Тејлор Свифт и нејзинoто момче не се единствените кои го привлекоа вниманието на целиот свет на игрите Супер Боул. Сега луѓето на интернет зборуваат за рекламата за Данкин Донаутс кој за првпат се прикажа на натпреварот каде Бен Афлек изведува некаков танц пред својата девојка Џенифер Лопез. Сакајќи да ѝ покаже како изгледа да „влезе во нејзиниот свет“

Рекламата од „Супербоул“ која им зададе домашна задача на сите останати: Бен Афлек танцува додека Џеј Ло пропаѓа во земја од срам

Рекламата од „Супербоул“ која им зададе домашна задача на сите останати: Бен Афлек танцува додека Џеј Ло пропаѓа во земја од срам

Рекламите за време на „Супербоул“ секогаш се вистински спектакл, а сите зборуваат за рекламниот спот за крофни на „Dunkin Donuts“. Ѕвездата на оваа реклама е славниот пар, Џеј Ло и Бен Афлек, а гостуваат и Том Брејди, Мет Дејмон и Фет Џо. Во рекламата, која всушност нема никаква врска со крофни, Бен Афлек одлучува да ѝ покаже на Џеј Ло како изгледа

Џенифер Лопез и Бен Афлек направија лудило на „Супербоул“, а милиони се воодушевени

Џенифер Лопез и Бен Афлек направија лудило на „Супербоул“, а милиони се воодушевени

Џенифер Лопез и Бен Афлек го потресоа светот по премиерата на рекламата на „Super Bowl“ и ги воодушевија сите што ја видоа. Освен овие двајца, во рекламата се појавуваат и Мет Дејмон и Том Брејди. Имено, во рекламата Бен Афлек влегува во студиото во кое е Џенифер Лопез за да и ја претстави својата рап песна, бидејќи „таа влезе во мојот бизнис, сега