притисни ентер »

Жител на Никуштак пронајден починат со прострелни рани во возило

Жител на Никуштак пронајден починат со прострелни рани во возило

Лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје пронајден е ноќеска во 1:40 часот по полноќ, во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички на крстосницата помеѓу селата Радуша и Свиларе, скопско. Како што соопшти денеска МВР, лицето било пронајдено од страна на полициски службеници од полициското одделение Сарај. По преземени

Убиен маж, пронајден застрелан во автомобил во Скопје

Убиен маж, пронајден застрелан во автомобил во Скопје

Триесет и деветгодишен маж е пронајден мртов ноќеска во автомобил на самата крстосница помеѓу с.Радуша и с.Свиларе, скопско. Според информациите, се работи за А.А.(39) од с.Никуштак, општина Липково, а бил пронајден во возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички, со повреда од огнено оружје. По преземени мерки било утврдено дека станува збор

Во возило пронајден починат со прострелни рани жител од Никуштак

Во возило пронајден починат со прострелни рани жител од Никуштак

Лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје пронајден е ноќеска во 1:40 часот по полноќ, во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички на крстосницата помеѓу селата Радуша и Свиларе, скопско. Како што соопшти денеска МВР, лицето било пронајдено од страна на полициски службеници од полициското одделение Сарај. -По преземени

Пронајден починат маж во автомобил кај Радуша

Пронајден починат маж во автомобил кај Радуша

Денеска во 01.40 часот на самата крстосница помеѓу с.Радуша и с.Свиларе, скопско, полициски службеници од Полициското одделение Сарај во патничко возило „рено меган" со пробни регистарски таблички пронашле лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје. Денеска во 01.40 часот на самата крстосница помеѓу с.Радуша и с.Свиларе, скопско, полициски

Маж најден застрелан во автомобил во скопско

Маж најден застрелан во автомобил во скопско

Ноќта кон петокот околу 1,40 часот на самата крстосница меѓу селата Радуша и Свиларе, во скопско, полициски службеници од Полициското одделение Сарај во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички пронашле лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје. По преземени мерки било утврдено дека станува збор за 39-годишниот А.А. од

Маж најден застрелан во автомобил во скопско

Маж најден застрелан во автомобил во скопско

Ноќта кон петокот околу 1,40 часот на самата крстосница меѓу селата Радуша и Свиларе, во скопско, полициски службеници од Полициското одделение Сарај во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички пронашле лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје. По преземени мерки било утврдено дека станува збор за 39-годишниот А.А. од

УБИЕН МАЖ пронајден во возило на крстосница меѓу две скопски села

УБИЕН МАЖ пронајден во возило на крстосница меѓу две скопски села

Ноќеска, во 01:40 часот на самата крстосница помеѓу с.Радуша и с.Свиларе, Скопско, полициски службеници од Полициското одделение Сарај во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички пронашле лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје. По преземени мерки било утврдено дека станува збор за А.А.(39) од с.Никуштак, општина Липково

Починат со прострелни рани жител на Никуштак пронајден во возило

Починат со прострелни рани жител на Никуштак пронајден во возило

Лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје пронајден е ноќеска во 1.40 часот по полноќ, во возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички на крстосницата помеѓу селата Радуша и Свиларе, Скопско. Како што соопшти денеска МВР, лицето било пронајдено од страна на полициски службеници од полициското одделение Сарај. – По преземени мерки било

Во возило пронајден починат со прострелни рани жител од Никуштак

Во возило пронајден починат со прострелни рани жител од Никуштак

Лице без знаци на живот, со повреда од огнено оружје пронајден е ноќеска во 1:40 часот по полноќ, во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички на крстосницата помеѓу селата Радуша и Свиларе, скопско. Како што соопшти денеска МВР, лицето било пронајдено од страна на полициски службеници од полициското одделение Сарај. -По преземени