притисни ентер »

Диета со варени јајца: За 14 дена се слабеат 10 килограми!
Диета со варени јајца: За 14 дена се слабеат 10 килограми!

Диета со варени јајца: За 14 дена се слабеат 10 килограми!

Оваа диета речиси и не содржи јаглени хидрати и тоа е една од причините зошто кај сите успева. Доколку сакате да ослабете, диетата базирана на варени јајца може да биде вистинското решение за вас. Иако кај оваа диета дозволени се одреден мал број на производи, научно е докажано дека овој режим на исхрана може да го забрза вашиот метаболизам и да ги