притисни ентер »

Наталија Стар: Опуштена сум и барам нов партнер
Наталија Стар: Опуштена сум и барам нов партнер

Наталија Стар: Опуштена сум и барам нов партнер

Порно актерката Наталија Стар откри дека бара партнер преку социјалните мрежи и дека е отворена за сите предлози. -Опуштена сум и барам нов партнер, рекла таа. Меѓутоа кога ја прашаа каков тип на мажи преферира  таа ги изненадила сите и одговорила „Бредли Купер или Тор“ но сепак нагласила дека е отворена за предлози. View this post on Instagram Your

#ИнстаИлустрации – Марко Георгиевски

#ИнстаИлустрации – Марко Георгиевски

Марко Георгиевски од Скопје е млад уметник кој со своите илустрации создава вонземски, пост-апокалиптичен свет. На неговата страница на ArtStation тој споделува класични илустрации, но и стрип цртежи инспирирани воглавно од мистичноста на Марс. Негови алатки се Илустратор, Фотошоп и Корел дро. Георгиевски е уште еден илустратор кој се приклучува на

Кога ќе ја видат во рингот, луѓето се плашат за сопствениот живот, но на Инстаграм е вистинска убавица

Кога ќе ја видат во рингот, луѓето се плашат за сопствениот живот, но на Инстаграм е вистинска убавица

Пејџ Мишел Вандерфорд или позната како Пејџ Ванзант е популарна Инстаграм инфлуенсерка, модел и ММА борец. Има само 25 години, а нејзиниот живот овие денови е во центарот на медиумското внимание. Пејџ е “страв и трепет” кога е во рингот, но вели дека многу повеќе заработува на Инстаграм отколку од спортот со кој професионално се занимава и во кој е

Карираното повторно е во мода: 8 идеи за перфектен стајлинг!

Карираното повторно е во мода: 8 идеи за перфектен стајлинг!

За момент можете да имате одличен аутфит. Карираниот дезен на голема врата се врати оваа сезона и освои многу дами . Овој принт секој аутфит ќе го направи интересен и весел. Љубителите на модата го дочекаа со воодушевување и подготвени се да го комбинираат во секојдневниот стајлинг. Ви претставуваме неколку предлози како можете да го носите. Карираниот