притисни ентер »

70-годишниот милијардер раскинал со 20-годишната девојка, а сега е во врска со...
70-годишниот милијардер раскинал со 20-годишната девојка, а сега е во врска со...

70-годишниот милијардер раскинал со 20-годишната девојка, а сега е во врска со...

Поранешниот шеф на „Renault“ во Формула 1, Флавио Бриаторе, кој на својата банкарска сметка има милиони, повторно е во врска со млада убавица. Изгледа дека овој 70-годишник сериозно ја сфатил изреката ' помладото е послатко ', па во последно време го интересираат само дами во 20-те години. View this post on Instagram Con gli straordinari artisti dello

Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

Поранешниот прв човек на Формула 1 и милијардер Флавио Бријаторе (70) од неодамна е во врска со 46 години помлада девојка. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. Италијанските медиуми пишуваат

Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

Поранешниот Формула 1 шеф и милијардер Флавио Бријаторе (70) од неодамна е во врска со 46 години помлада девојка. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. Италијанските медиуми пишуваат дека

70- годишен милијардер ја замени 20 – годишната девојка со нова, поатрактивна

70- годишен милијардер ја замени 20 – годишната девојка со нова, поатрактивна

Овој 70-годишник се чини дека сериозно ја сфатил изреката „помладо е послатко“, па во последно време тој е заинтересиран само за дами во нивните 20-ти години. View this post on Instagram Con gli straordinari artisti dello Smeralda Dinner Show. Vi aspettiamo tutte le sere per vivere l’atmosfera del @billionaireclubpc. #Billionaire #PortoCervo #billionaireportocervo

Се покажа како голем заводник: Екс шефот на Ф1 си ќари 46 години помлада девојка

Се покажа како голем заводник: Екс шефот на Ф1 си ќари 46 години помлада девојка

На неговата листа на партнерки ги има Наоми Кембел, Хајди Клум, Адријана Волпе, а сега е во врска со една од најубавите девојки во Италија Некогашниот шеф во Формула 1 шампионатот, Флавио Бријаторе не мирува кога се работи за „лов“ на убави жени. Богатиот 70-годишен Бријаторе често бил во друштво на убави девојки, а меѓу многуте партнерки на листата

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. Италијанските медиуми наведуваат

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. View this post on Instagram R e

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. View this post on Instagram R e

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. View this post on Instagram R e

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ

Флавио Бријаторе, поранешен шеф на Формула 1 и косопственик на Квинс Парк Ренџерс, важи за голем заводник. Многу познати дами паднаа на неговиот шарм, или пари. Тој беше во брак со Елизабет Грегорачи  девет години, а Наоми Кембел, Адријана Волпе, Хајди Клум, Надин Смит, Марчена Чељ ик, Ема Хеминг Вилис, Кет Мак, Моран Ати ј ас, Габриела Штерн беа со