притисни ентер »

Стилизирана зима со модерни и топли капи
Стилизирана зима со модерни и топли капи

Стилизирана зима со модерни и топли капи

Капите се задолжителни модни додатоци во текот на зимата, бидејќи нѐ штитат од студ и од снежни виулици, па така го чуваат нашето здравје. Покрај тоа, можат значително да го збогатат изгледот, поради што многу дами ги носат како моден детал. Ова се модели на капи кои се во тренд зимава. View this post on Instagram A post shared by Kaтя (@mika_katya_)

Модерни и топли: Какви капи ќе се носат оваа зима?

Модерни и топли: Какви капи ќе се носат оваа зима?

Капите се неопходни модни додатоци во текот на зимата бидејќи ве штитат од студот и од ветрот, а со тоа го штитат и вашето здравје. Покрај тоа, тие можат значително да го збогатат изгледот на жените, поради што многу дами ги носат како моден детаљ. View this post on Instagram A post shared by Kaтя (@mika_katya_) Добриот избор на капа може да ја подобри

Ивана Кнол со танга на снег ја 'загреа' атмосферата на Инстаграм

Ивана Кнол со танга на снег ја 'загреа' атмосферата на Инстаграм

Ивана Кнол позирала на снег во оскудно издание, а за фотографиите кои ги објавила на Инстаграм добила повеќе од 30.000 лајкови, како и многубројни комплименти. „Ништо не пече како студот“, напишала најпознатата хрватска навивачка покрај фотографиите во костим за капење. Следбениците, кои се повеќе од 330.000, ѝ дале прекрасни комплименти, а дел од

(ФОТО+18) Инстаграм го преплавиле фотки на потполно голи жени во снег: Се’ започнало со шпанската водителка

(ФОТО+18) Инстаграм го преплавиле фотки на потполно голи жени во снег: Се’ започнало со шпанската водителка

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снег. Кристина Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат поради фотографијата направена за време на снежната катастрофа во Шпанија, во која животот го загубија неколку лица. Сепак, има и

Комплекси или не: После оние „со целулит“ Џеј Ло објавила нови фотки

Комплекси или не: После оние „со целулит“ Џеј Ло објавила нови фотки

Една од најубавите и најсексапилните жени на светот, Џенифер Лопез, неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја „уловија“ во костим за капење. Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа несовршеностите на нејзиното тело. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Lynn Lopez (@jlo_loves_arod)

Какви капи се носат оваа зима: Модерни, топли и неодоливи!

Какви капи се носат оваа зима: Модерни, топли и неодоливи!

Капите се задолжителни модни додатоци во текот на зимата, бидејќи нѐ штитат од студ и од снежни виулици, па така го чуваат нашето здравје. Покрај тоа, можат значително да го збогатат изгледот, поради што многу дами ги носат како моден детаљ. View this post on Instagram A post shared by Kaтя (@mika_katya_) Добриот избор на капа може да ја подигне вашата

Светкава магија: Островот Ваду познат е по својот природен феномен со кој привлекува огромен број туристи

Светкава магија: Островот Ваду познат е по својот природен феномен со кој привлекува огромен број туристи

Free zone Светкава магија: Островот Ваду познат е по својот природен феномен со кој привлекува огромен број туристи јануари 12, 2021 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Кога помислувате на Малдивите, веруваме дека во главата имате замислено бесконечни песочни плажи и тиркизно море – скоро би го нарекле рај на земјата. И не

По шпанската водителка, Инстаграм е преплавен од голи девојки на снег

По шпанската водителка, Инстаграм е преплавен од голи девојки на снег

Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат за фотографија направена за време на снежна катастрофа во Шпанија, во која неколку лица го загубиле животот. View this post on Instagram A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche) Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирира многу

Инстаграм преплавен со голи девојки на снег

Инстаграм преплавен со голи девојки на снег

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снег. Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат за фотографија направена за време на снежна катастрофа во Шпанија, во која неколку лица го загубиле животот. Сепак, има и такви кои целосно

Голи девојки во снег станаа хит на Instagram

Голи девојки во снег станаа хит на Instagram

Шпанската водителка Кристина Педроче стана главна вест во сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која целосно гола позира во снег. Предроче предизвика хаос на социјалните мрежи, а многумина ја напаѓаат поради фотографијата направена во текот на снежното невреме во Шпанија, поради кое многумина ги загубија животите. URL View this post