притисни ентер »

Македонски моден дизајнер креираше црна асиметрична тоалета на Ева Лонгорија
Македонски моден дизајнер креираше црна асиметрична тоалета на Ева Лонгорија

Македонски моден дизајнер креираше црна асиметрична тоалета на Ева Лонгорија

Актерката Ева Лонгорија предизвикала големо внимание на премиерата на новата серија на Еј Би Си „Grand Hotel“ која со емитуавње треба да започне на 17 ти јуни. Атрактивната црномуреста актерка докажала дека црниот фустан никогаш не излегува од модата, појавувајќи се на црвениот тепих во Мајами во прекрасната тоалета со потпис на австралискиот дизајнер

Ева Лонгорија во црн фустан од македонски дизајнер Матевски

Ева Лонгорија во црн фустан од македонски дизајнер Матевски

Актерката Ева Лонгорија предизвика вистинско внимание на премиерата на новата серија „Гранд Хотел“ која ќе почне да се емитува на 17 јуни на „Еј Би Си“. Убавата актерка блесна во црн фустан , појавувајќи се на премиерата во Мајами со креација на славниот австралиски дизајнер со македонско потекло Тони Матичевски.

Ева Лонгорија во прекрасен црн фустан на македонски дизајнер

Ева Лонгорија во прекрасен црн фустан на македонски дизајнер

Актерката Ева Лонгорија предизвика вистинско внимание на премиерата на новата серија „Гранд Хотел“ која ќе почне да се емитува на 17 јуни на „Еј Би Си“. Атрактивната бринета доакажа дека малиот црн фустан никогаш не излегува од мода, појавувајќи се на премиерата во Мајами со креација на славниот австралиски дизајнер со македонско потекло Тони Матичевски

Ева Лонгорија во елегантен црн фустан идеален за дами од различни генерации

Ева Лонгорија во елегантен црн фустан идеален за дами од различни генерации

Актерката Ева Лонгорија вчера беше дел од премиерата на серијата „Гранд Хотел“ во Мајами, но не како актерка во главната улога, туку како извршен продуцент. Лонгорија се појави во црн асиметричен фустан. Долниот дел е збогатен со карнери направени од органтин, а стајлингот е заокружен со сандали со тенки ремчиња и дискретен накит. Кројот на фустанот