притисни ентер »

Вака започнала најскандалозната љубовна приказна во Холивуд: На актерките воопшто не им пречи разликата од 32 години!
Вака започнала најскандалозната љубовна приказна во Холивуд: На актерките воопшто не им пречи разликата од 32 години!

Вака започнала најскандалозната љубовна приказна во Холивуд: На актерките воопшто не им пречи разликата од 32 години!

Актерките Сара Полсон и Холанд Тејлор се вљубиле во 2015 година, а веста дека запловиле во емотивна врска ја шокирала јавноста. Иако хомосексуалните врски не се реткост во Холивуд, сепак нивната приказна сите ги интригира. Додека Сара има 47 години, Холанд наполнила 79. Нивната љубовна приказна започнала на Твитер, но запознале се 12 години претходно