притисни ентер »

Ќерката на Никол Кидман и Том Круз: Не зборува со нив и живее далеку од очите на јавноста-Сега објави своја фотографија и изгледа вака
Ќерката на Никол Кидман и Том Круз: Не зборува со нив и живее далеку од очите на јавноста-Сега објави своја фотографија и изгледа вака

Ќерката на Никол Кидман и Том Круз: Не зборува со нив и живее далеку од очите на јавноста-Сега објави своја фотографија и изгледа вака

Изабела Кидман Круз, посвоената ќерка на Том Круз и Никол Кидман, се држи подалеку од очите на јавноста - и не е ни во контакт со нејзините познати родители. Никол Кидман и Том Круз ја посвоија ќерката Изабела и нејзиниот брат за време на нивниот брак. Денеска живеат во Лондон, а Изабела во неколку наврати за медиумите изјави дека не е во контакт со

Том Круз ја прескокна оскаровската ноќ затоа што поранешната сопруга беше таму

Том Круз ја прескокна оскаровската ноќ затоа што поранешната сопруга беше таму

Том Круз беше отсутен од „Оскарите“. Актерот, кој го продуцира и глуми во „Топ Ган: Маверик“, има голема година зад себе заработувајќи шест номинации за својот филм. Според насловите во повеќето шоу-биз медиуми, тој не присуствуваше на настанот за да избегне непријатна средба со поранешната сопруга Никол Кидман иако поминаа 20 години од нивниот болен

И по 15 години е фатална за него: Поради НЕА Том Круз не се појави на доделувањето на оскарите!

И по 15 години е фатална за него: Поради НЕА Том Круз не се појави на доделувањето на оскарите!

Актерот Том Круз не се појави на неодамнешното доделување на Оскарите, и покрај тоа што неговиот филм „Top Gun: Maverick“ беше номиниран во шест категории. Многу се шпекулираше за причините за неговото отсуство, а сега странските медиуми пишуваат дека Круз не присуствувал на овој настан за да избегне средба со неговата поранешна сопруга, актерката