притисни ентер »

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс , заразен со коронавирус
Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс , заразен со коронавирус

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс , заразен со коронавирус

Чарлс, според „Дејли меил“, во моментов има само благи симптоми и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот КОВИД-19. Меган Маркл беше особено загрижена поради појава на зараза во британското кралско семејство - со оглед на тоа дека принцот Хари и таа престојувале на канадскиот остров Ванкувер

Меган му забранила на Хари да го посети татко му бидејќи е позитивен на коронавирусот?

Меган му забранила на Хари да го посети татко му бидејќи е позитивен на коронавирусот?

Меган Маркл наводно му забранила на принцот Хари да го посети татко му Чарлс, кој е позитивен на коронавирусот. „Меган на Хари му рече дека под никакви услови не е во ред сега да патува било каде, а особено не да го посетува Чарлс кој е позитивен на коронавирусот“, рекол изворот за Дејли Меил. Меган исто така рекла дека Хари редовно контактира со братот,

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Меган му забрани на Хари да го посети принцот Чарлс

Меган му забрани на Хари да го посети принцот Чарлс

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Принцот не се тестирал преку врски, Камила е негативна

Принцот не се тестирал преку врски, Камила е негативна

Принцот Чарлс е позитивен на тестот за коронавирусот. Откако јавноста го дозна тоа, ја интересираше дали чекал ред за тестирањето како и останатите граѓани. – Интересно. Имам симптоми, но не можам да се тестирам бидејќи немам врски. Изгледа дека животот на кралското семејство е повреден од животот на моето семејство. Сега е време за еднаков пристап

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Камила е негативна на корона вирусот, а кралицата се чувствува добро

Камила е негативна на корона вирусот, а кралицата се чувствува добро

Принцот Чарлс е позитивен на тестот за коронавирусот. Откако јавноста го дозна тоа, ја интересираше дали чекал ред за тестирањето како и останатите граѓани. – Интересно. Имам симптоми, но не можам да се тестирам бидејќи немам врски. Изгледа дека животот на кралското семејство е повреден од животот на моето семејство. Сега е време за еднаков пристап

Расте загриженоста за кралицата додека се истражува како се заразил принцот Чарлс

Расте загриженоста за кралицата додека се истражува како се заразил принцот Чарлс

Кралицата се видела последен пат со нејзиниот син на 12 март и таа е во добра здравствена состојба Кралското семејство ги презема сите неоходни мерки за заштита од коронавирусот особено по сознанието дека принцот Чарлс е заразен, пишуваат британските медиуми. Сите членови се во самоизолација. Камила Паркер не е заразена, но и таа е во самоизолација