притисни ентер »

Загинал 26-годишник откако со автомобил излетал од автопат
Загинал 26-годишник откако со автомобил излетал од автопат

Загинал 26-годишник откако со автомобил излетал од автопат

Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла", Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ" со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла", Б.Ј.(26) од с.Топлица-о

Почина возач на автопатот Гостивар- Тетово: Телото на обдукција

Почина возач на автопатот Гостивар- Тетово: Телото на обдукција

Вчера во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар- Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј. (26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Синоќа после 22 часот, 26-годишно момче загинало во сообраќајна незгода, откако со својот автомобил излетал од автопатот Гостивар-Тетово „На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Вчера во 22.40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар – Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј. од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Синоќа после 22 часот, 26-годишно момче загинало во сообраќајна незгода, откако со својот автомобил излетал од автопатот Гостивар-Тетово „На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки

Се преврте БМВ, возачот починал на лице место

Се преврте БМВ, возачот починал на лице место

На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од

„БМВ“ излета од автопатот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

„БМВ“ излета од автопатот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

Момче на возраст од 26 години загина откако доцна синоќа возилото со кое управувало излетало од автопатот Гостивар-Тетово. Според полицискиот извештај: На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски

Трагедија: 26 годишно момче го загуби животот во несреќа на автопатот Гостивар-Тетово

Трагедија: 26 годишно момче го загуби животот во несреќа на автопатот Гостивар-Тетово

Дваесет и шестгодишник го загуби животот, во несреќа која се случила вчеравечер на автопатот Гостивар-Тетово. Министерството за внатрешни работи информира дека во 22.40 часот било пријавено дека на автопатот после „Неготинска клучка“, Б.Ј. на возраст од 26 години од селото Топлица-Општина Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски

Млад живот згасна во сообраќајка на автопатот Гостивар - Тетово

Млад живот згасна во сообраќајка на автопатот Гостивар - Тетово

Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската

БМВ излета на патот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

БМВ излета на патот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

Момче на возраст од 26 години загина откако доцна синоќа возилото со кое управувало излетало од автопатот Гостивар-Тетово. Според полицискиот извештај: на 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило БМВ со гостиварски регистарски