притисни ентер »

МОЕТО АНГЕЛЧЕ, МОЈАТА АН, МОЈАТА СВЕТЛИНА И БОЖЕСТВЕНА ЉУБОВ - Јулија и пријателите се збогуваат со прерано починатата Андријана
МОЕТО АНГЕЛЧЕ, МОЈАТА АН, МОЈАТА СВЕТЛИНА И БОЖЕСТВЕНА ЉУБОВ - Јулија и пријателите се збогуваат со прерано починатата Андријана

МОЕТО АНГЕЛЧЕ, МОЈАТА АН, МОЈАТА СВЕТЛИНА И БОЖЕСТВЕНА ЉУБОВ - Јулија и пријателите се збогуваат со прерано починатата Андријана

Денеска ќе биде погребана Андријана Мациева, уметница, ќерка на водителката и пејачка Јулија. Јулија Мациева со бескрајна болка прфеку социјалната мрежа фејсбук соопшти дека денеска телото на нејзината ќерка ќе биде изложено во капела на градските гробишта во Бутел. „Телото на моето ангелче, на мојата Андријана, на мојата Ан, мојата светлина, божествена

Ќерката на Јулија, Андријана Мациев, беше погребана денес во 14часот!

Ќерката на Јулија, Андријана Мациев, беше погребана денес во 14часот!

Пејачката и водителка Јулија која ја загуби својата ќерка единица, уметницата Андријана Мациев , се огласи на Фејсбук страницата на ќерка си соопштувајќи го времето на денешниот погреб. „Телото на моето ангелче, на мојата Андријана, на мојата Ан, мојата светлина, божествена љубов и добрина, ќе биде изложено денес, петок (13.мај) во капелата на градските

МОЕТО АНГЕЛЧЕ, МОЈАТА АН, МОЈАТА СВЕТЛИНА И БОЖЕСТВЕНА ЉУБОВ - Јулија и пријателите се збогуваат со прерано починатата Андријана

МОЕТО АНГЕЛЧЕ, МОЈАТА АН, МОЈАТА СВЕТЛИНА И БОЖЕСТВЕНА ЉУБОВ - Јулија и пријателите се збогуваат со прерано починатата Андријана

Денеска ќе биде погребана Андријана Мациева, уметница, ќерка на водителката и пејачка Јулија. Јулија Мациева со бескрајна болка прфеку социјалната мрежа фејсбук соопшти дека денеска телото на нејзината ќерка ќе биде изложено во капела на градските гробишта во Бутел. „Телото на моето ангелче, на мојата Андријана, на мојата Ан, мојата светлина, божествена

СКРШЕНА ОД БОЛКА СЕ ОГЛАСИ ДОЦНА ВО НОЌТА – боли, боли, боли, македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

СКРШЕНА ОД БОЛКА СЕ ОГЛАСИ ДОЦНА ВО НОЌТА – боли, боли, боли, македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

СКРШЕНА ОД БОЛКА СЕ ОГЛАСИ ДОЦНА ВО НОЌТА – боли, боли, боли, македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка андријана, која утрово ја изгуби битката со ракот. -Мојот Ангел одлета,ми се откорна од срцето,од утробата мојата

Скршена од болка се огласи доцна во ноќта: Македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

Скршена од болка се огласи доцна во ноќта: Македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка андријана, која утрово ја изгуби битката со ракот. -Мојот Ангел одлета,ми се откорна од срцето,од утробата мојата прва љубов, мојата единствена рожба,мојата Андријана. Мојата зеница,мојата светлина,моето добро девојце,мојата Голема уметница….болиииии…болиии…болиии,

„Мојот ангел одлета, мојата единствена рожба, мојата Андријана“…: Емотивна објава на Јулија за збогум со нејзината ќерка

„Мојот ангел одлета, мојата единствена рожба, мојата Андријана“…: Емотивна објава на Јулија за збогум со нејзината ќерка

Фото: Facebook По двегодишната борба со ракот на дојка, во четвртокот почина Андријана Мациев, ќерка на водителката Јулија Мациевска. Нејзината мајка, скршена од тага и болка се огласи на Фејсбук со трогателна објава. Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка Андријана, која вчера ја загуби

„Боли, мојот ангел ми одлета, ми се откорна од срце“ – Јулија потресно се прости од ќерката Андријана

„Боли, мојот ангел ми одлета, ми се откорна од срце“ – Јулија потресно се прости од ќерката Андријана

Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка андријана, која утрово ја изгуби битката со ракот. -Мојот Ангел одлета,ми се откорна од срцето,од утробата мојата прва љубов, мојата единствена рожба,мојата Андријана. Мојата зеница,мојата светлина,моето добро девојце,мојата Голема уметница….болиииии…болиии…болиии,

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

По две години борба со ракот, денес почина Андријана Мициевска, ќерката на пејачката и водителка Јулија. На социјалните мрежи пријателите се простуваат од Андријана која почина на 41 година, а сега и Јулија ја сподели тажната вест за загубата на ќерка си. . var ai_script = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_viewport (ai_script

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

По две години борба со ракот, денес почина Андријана Мициевска, ќерката на пејачката и водителка Јулија. На социјалните мрежи пријателите се простуваат од Андријана која почина на 41 година, а сега и Јулија ја сподели тажната вест за загубата на ќерка си. . „Мојот Ангел одлета, ми се откорна од срцето, од утробата мојата прва љубов, … Continue reading

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

Ми се откорна од срцето мојата прва љубов, Јулија неутешна по загубата на Андријана

По две години борба со ракот, денес почина Андријана Мициевска, ќерката на пејачката и водителка Јулија. На социјалните мрежи пријателите се простуваат од Андријана која почина на 41 година, а сега и Јулија ја сподели тажната вест за загубата на ќерка си. . „Мојот Ангел одлета, ми се откорна од срцето, од утробата мојата прва љубов, мојата единствена