Моментална состојба
+25° min+19° max+36°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 2km/h46%
12h - 18h 36° 4km/h21%
18h - 00h 28° 4km/h39%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 4km/h57%
06h - 12h 24° 3km/h53%
12h - 18h 34° 7km/h26%
18h - 00h 29° 6km/h40%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 4km/h57%
06h - 12h 24° 3km/h53%
12h - 18h 33° 7km/h26%
18h - 00h 29° 6km/h40%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h62%
06h - 12h 23° 8km/h50%
12h - 18h 29° 12km/h29%
18h - 00h 23° 8km/h42%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 2km/h57%
06h - 12h 20° 4km/h44%
12h - 18h 30° 14km/h18%
18h - 00h 23° 6km/h31%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 2km/h40%
06h - 12h 23° 7km/h37%
12h - 18h 29° 10km/h23%
18h - 00h 22° 5km/h33%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h48%
06h - 12h 23° 5km/h42%
12h - 18h 30° 9km/h21%
18h - 00h 23° 5km/h31%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност