Моментална состојба
+7° min+10° max+25°
Денес, Вторник 17.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 1km/h71%
06h - 12h 15° 1km/h69%
12h - 18h 25° 2km/h33%
18h - 00h 19° 2km/h45%
Утре, Среда 18.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 1km/h56%
06h - 12h 13° 1km/h72%
12h - 18h 26° 5km/h34%
18h - 00h 21° 4km/h32%
Четврток 19.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 1km/h56%
06h - 12h 13° 1km/h72%
12h - 18h 25° 5km/h34%
18h - 00h 21° 4km/h32%
Петок 20.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 1km/h50%
06h - 12h 15° 1km/h52%
12h - 18h 24° 3km/h31%
18h - 00h 19° 1km/h41%
Сабота 21.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 3km/h62%
06h - 12h 15° 2km/h61%
12h - 18h 23° 2km/h38%
18h - 00h 16° 4km/h56%
Недела 22.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 5km/h71%
06h - 12h 15° 2km/h69%
12h - 18h 23° 5km/h40%
18h - 00h 18° 5km/h47%
Понеделник 23.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 5km/h64%
06h - 12h 13° 6km/h71%
12h - 18h 19° 8km/h63%
18h - 00h 14° 6km/h82%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност