Моментална состојба
+24° min+18° max+35°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 3km/h52%
12h - 18h 35° 7km/h32%
18h - 00h 27° 5km/h52%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 4km/h69%
06h - 12h 24° 2km/h71%
12h - 18h 34° 10km/h35%
18h - 00h 30° 10km/h38%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 4km/h69%
06h - 12h 24° 2km/h71%
12h - 18h 33° 10km/h35%
18h - 00h 30° 10km/h38%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h84%
06h - 12h 26° 11km/h45%
12h - 18h 32° 14km/h27%
18h - 00h 26° 12km/h40%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 13km/h53%
06h - 12h 24° 15km/h38%
12h - 18h 33° 14km/h16%
18h - 00h 24° 6km/h33%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 6km/h57%
06h - 12h 26° 11km/h34%
12h - 18h 31° 10km/h19%
18h - 00h 25° 6km/h32%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 6km/h52%
06h - 12h 24° 8km/h42%
12h - 18h 33° 9km/h17%
18h - 00h 26° 6km/h26%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност