Моментална состојба
+15° min+16° max+29°
Денес, Вторник 17.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 2km/h51%
06h - 12h 20° 2km/h56%
12h - 18h 29° 2km/h35%
18h - 00h 20° 4km/h56%
Утре, Среда 18.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h53%
06h - 12h 19° 4km/h55%
12h - 18h 28° 3km/h38%
18h - 00h 22° 2km/h57%
Четврток 19.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h53%
06h - 12h 19° 4km/h55%
12h - 18h 28° 3km/h38%
18h - 00h 22° 2km/h57%
Петок 20.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 3km/h74%
06h - 12h 19° 3km/h64%
12h - 18h 28° 3km/h36%
18h - 00h 18° 4km/h77%
Сабота 21.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 4km/h84%
06h - 12h 18° 4km/h77%
12h - 18h 26° 2km/h45%
18h - 00h 17° 3km/h77%
Недела 22.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h70%
06h - 12h 17° 4km/h62%
12h - 18h 26° 4km/h46%
18h - 00h 18° 4km/h68%
Понеделник 23.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 4km/h78%
06h - 12h 17° 4km/h78%
12h - 18h 21° 5km/h66%
18h - 00h 16° 4km/h87%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност