Моментална состојба
+25° min+19° max+35°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 28° 3km/h50%
12h - 18h 35° 6km/h34%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h68%
06h - 12h 23° 2km/h72%
12h - 18h 34° 7km/h38%
18h - 00h 30° 8km/h39%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h68%
06h - 12h 23° 2km/h72%
12h - 18h 33° 7km/h38%
18h - 00h 30° 8km/h39%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 5km/h87%
06h - 12h 24° 9km/h50%
12h - 18h 31° 12km/h30%
18h - 00h 24° 9km/h44%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 9km/h61%
06h - 12h 22° 11km/h44%
12h - 18h 32° 12km/h19%
18h - 00h 23° 6km/h33%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 5km/h64%
06h - 12h 23° 7km/h41%
12h - 18h 30° 11km/h21%
18h - 00h 24° 6km/h37%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 5km/h61%
06h - 12h 23° 8km/h47%
12h - 18h 32° 9km/h20%
18h - 00h 25° 5km/h31%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност