Моментална состојба
+23° min+18° max+31°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 25° 4km/h52%
12h - 18h 31° 8km/h32%
18h - 00h 23° 4km/h54%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 3km/h65%
06h - 12h 21° 2km/h67%
12h - 18h 32° 7km/h37%
18h - 00h 27° 7km/h38%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h65%
06h - 12h 21° 2km/h67%
12h - 18h 28° 7km/h37%
18h - 00h 27° 7km/h38%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 6km/h76%
06h - 12h 21° 9km/h70%
12h - 18h 25° 12km/h55%
18h - 00h 19° 5km/h73%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 3km/h82%
06h - 12h 19° 3km/h68%
12h - 18h 25° 12km/h35%
18h - 00h 19° 5km/h55%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h73%
06h - 12h 20° 3km/h57%
12h - 18h 26° 9km/h39%
18h - 00h 19° 5km/h53%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h63%
06h - 12h 21° 4km/h48%
12h - 18h 28° 6km/h29%
18h - 00h 21° 5km/h39%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност