Моментална состојба
+7° min+4° max+10°
Денес, Среда 21.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 5km/h89%
12h - 18h 10° 4km/h85%
18h - 00h 4km/h89%
Утре, Четврток 22.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 3km/h95%
06h - 12h 3km/h95%
12h - 18h 11° 5km/h97%
18h - 00h 2km/h90%
Петок 23.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 3km/h95%
06h - 12h 3km/h95%
12h - 18h 12° 5km/h97%
18h - 00h 2km/h90%
Сабота 24.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h -1° 4km/h95%
06h - 12h 6km/h89%
12h - 18h 11° 4km/h76%
18h - 00h 5km/h72%
Недела 25.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h -3° 6km/h69%
06h - 12h 6km/h63%
12h - 18h 6km/h61%
18h - 00h 5km/h59%
Понеделник 26.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h -6° 2km/h69%
06h - 12h -1° 2km/h75%
12h - 18h 6km/h93%
18h - 00h -2° 6km/h89%
Вторник 27.02.2018
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h -5° 6km/h87%
06h - 12h -2° 6km/h76%
12h - 18h 7km/h66%
18h - 00h -1° 6km/h68%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност