Моментална состојба
+12° min+10° max+26°
Денес, Вторник 17.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 5km/h83%
06h - 12h 15° 2km/h69%
12h - 18h 26° 3km/h34%
18h - 00h 17° 8km/h62%
Утре, Среда 18.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 5km/h65%
06h - 12h 12° 1km/h72%
12h - 18h 27° 6km/h31%
18h - 00h 20° 11km/h37%
Четврток 19.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 5km/h65%
06h - 12h 12° 1km/h72%
12h - 18h 26° 6km/h31%
18h - 00h 20° 11km/h37%
Петок 20.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 3km/h56%
06h - 12h 15° 2km/h49%
12h - 18h 26° 4km/h27%
18h - 00h 17° 8km/h49%
Сабота 21.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 1km/h64%
06h - 12h 15° 3km/h63%
12h - 18h 25° 5km/h39%
18h - 00h 18° 4km/h52%
Недела 22.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 3km/h79%
06h - 12h 15° 3km/h72%
12h - 18h 25° 6km/h37%
18h - 00h 17° 6km/h47%
Понеделник 23.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 6km/h63%
06h - 12h 15° 7km/h65%
12h - 18h 21° 9km/h56%
18h - 00h 14° 6km/h67%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност