Моментална состојба
+25° min+22° max+36°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 28° 3km/h54%
12h - 18h 36° 7km/h26%
18h - 00h 30° 5km/h37%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 6km/h47%
06h - 12h 25° 3km/h53%
12h - 18h 35° 9km/h32%
18h - 00h 32° 14km/h41%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 23° 6km/h47%
06h - 12h 25° 3km/h53%
12h - 18h 34° 9km/h32%
18h - 00h 32° 14km/h41%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 4km/h58%
06h - 12h 25° 20km/h62%
12h - 18h 29° 18km/h49%
18h - 00h 25° 17km/h47%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 14km/h54%
06h - 12h 22° 16km/h49%
12h - 18h 31° 15km/h19%
18h - 00h 25° 8km/h31%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 9km/h42%
06h - 12h 24° 13km/h40%
12h - 18h 31° 14km/h30%
18h - 00h 24° 9km/h36%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 6km/h48%
06h - 12h 22° 9km/h49%
12h - 18h 30° 13km/h28%
18h - 00h 25° 8km/h33%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност