Моментална состојба
+24° min+16° max+31°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 25° 7km/h45%
12h - 18h 31° 11km/h29%
18h - 00h 21° 4km/h61%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h67%
06h - 12h 21° 3km/h64%
12h - 18h 31° 9km/h32%
18h - 00h 26° 7km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h67%
06h - 12h 21° 3km/h64%
12h - 18h 26° 9km/h32%
18h - 00h 26° 7km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 6km/h77%
06h - 12h 18° 11km/h70%
12h - 18h 23° 14km/h55%
18h - 00h 15° 6km/h86%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 3km/h95%
06h - 12h 18° 6km/h57%
12h - 18h 23° 13km/h38%
18h - 00h 15° 6km/h63%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 10° 3km/h83%
06h - 12h 20° 3km/h48%
12h - 18h 25° 9km/h38%
18h - 00h 17° 5km/h57%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 4km/h62%
06h - 12h 19° 5km/h47%
12h - 18h 27° 6km/h28%
18h - 00h 20° 4km/h44%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност