Моментална состојба
+25° min+19° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 26° 5km/h51%
12h - 18h 34° 9km/h30%
18h - 00h 26° 5km/h50%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 7km/h59%
06h - 12h 24° 4km/h60%
12h - 18h 32° 11km/h37%
18h - 00h 29° 11km/h41%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 7km/h59%
06h - 12h 24° 4km/h60%
12h - 18h 32° 11km/h37%
18h - 00h 29° 11km/h41%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 5km/h63%
06h - 12h 22° 13km/h53%
12h - 18h 29° 15km/h34%
18h - 00h 23° 9km/h47%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 7km/h62%
06h - 12h 20° 11km/h46%
12h - 18h 30° 17km/h21%
18h - 00h 22° 5km/h34%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 4km/h48%
06h - 12h 23° 12km/h39%
12h - 18h 29° 11km/h26%
18h - 00h 22° 5km/h36%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h50%
06h - 12h 22° 7km/h42%
12h - 18h 30° 10km/h22%
18h - 00h 24° 5km/h32%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност