Моментална состојба
+18° min+19° max+32°
Денес, Вторник 27.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h69%
06h - 12h 21° 3km/h69%
12h - 18h 32° 8km/h40%
18h - 00h 29° 4km/h42%
Утре, Среда 28.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 4km/h65%
06h - 12h 23° 7km/h65%
12h - 18h 33° 11km/h36%
18h - 00h 29° 11km/h43%
Четврток 29.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 7km/h65%
06h - 12h 28° 12km/h45%
12h - 18h 37° 21km/h26%
18h - 00h 29° 10km/h42%
Петок 30.06.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 4km/h69%
06h - 12h 28° 7km/h40%
12h - 18h 38° 9km/h21%
18h - 00h 29° 6km/h31%
Сабота 01.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 24° 7km/h39%
06h - 12h 32° 13km/h29%
12h - 18h 39° 17km/h14%
18h - 00h 29° 6km/h34%
Недела 02.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 5km/h48%
06h - 12h 27° 6km/h44%
12h - 18h 30° 15km/h54%
18h - 00h 21° 13km/h66%
Понеделник 03.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 13km/h70%
06h - 12h 19° 16km/h47%
12h - 18h 25° 16km/h37%
18h - 00h 19° 12km/h49%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност