Моментална состојба
+23° min+19° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 4km/h47%
12h - 18h 34° 7km/h22%
18h - 00h 27° 4km/h46%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 5km/h66%
06h - 12h 24° 1km/h57%
12h - 18h 34° 8km/h30%
18h - 00h 29° 12km/h31%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 5km/h66%
06h - 12h 24° 1km/h57%
12h - 18h 31° 8km/h30%
18h - 00h 29° 12km/h31%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 6km/h79%
06h - 12h 24° 10km/h61%
12h - 18h 29° 7km/h37%
18h - 00h 21° 6km/h59%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 9km/h62%
06h - 12h 21° 7km/h54%
12h - 18h 28° 10km/h22%
18h - 00h 22° 3km/h39%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 2km/h58%
06h - 12h 23° 4km/h46%
12h - 18h 28° 9km/h34%
18h - 00h 22° 5km/h44%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h62%
06h - 12h 22° 5km/h51%
12h - 18h 29° 8km/h28%
18h - 00h 22° 5km/h39%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност