Моментална состојба
+19° min+15° max+31°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 24° 1km/h50%
12h - 18h 31° 5km/h28%
18h - 00h 23° 4km/h59%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 6km/h82%
06h - 12h 21° 2km/h66%
12h - 18h 29° 6km/h35%
18h - 00h 26° 9km/h49%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 6km/h82%
06h - 12h 21° 2km/h66%
12h - 18h 28° 6km/h35%
18h - 00h 26° 9km/h49%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 6km/h83%
06h - 12h 19° 10km/h60%
12h - 18h 25° 11km/h33%
18h - 00h 18° 13km/h55%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 11km/h77%
06h - 12h 16° 16km/h60%
12h - 18h 26° 15km/h22%
18h - 00h 18° 6km/h44%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 5km/h61%
06h - 12h 19° 14km/h47%
12h - 18h 25° 10km/h24%
18h - 00h 18° 5km/h41%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 5km/h72%
06h - 12h 18° 6km/h61%
12h - 18h 26° 9km/h23%
18h - 00h 19° 5km/h39%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност