Моментална состојба
+23° min+18° max+31°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 25° 3km/h51%
12h - 18h 31° 10km/h38%
18h - 00h 23° 4km/h54%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 3km/h65%
06h - 12h 21° 3km/h73%
12h - 18h 32° 7km/h40%
18h - 00h 27° 9km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 3km/h65%
06h - 12h 21° 3km/h73%
12h - 18h 28° 7km/h40%
18h - 00h 27° 9km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 10km/h71%
06h - 12h 21° 11km/h75%
12h - 18h 25° 15km/h58%
18h - 00h 19° 6km/h78%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 3km/h84%
06h - 12h 19° 5km/h70%
12h - 18h 25° 16km/h42%
18h - 00h 19° 7km/h55%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 3km/h77%
06h - 12h 20° 3km/h63%
12h - 18h 26° 9km/h43%
18h - 00h 20° 5km/h55%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h64%
06h - 12h 21° 4km/h48%
12h - 18h 28° 6km/h31%
18h - 00h 22° 5km/h40%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност