Моментална состојба
+25° min+21° max+37°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 31° 0km/h45%
12h - 18h 37° 7km/h21%
18h - 00h 28° 6km/h45%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 6km/h58%
06h - 12h 27° 2km/h61%
12h - 18h 35° 11km/h29%
18h - 00h 31° 14km/h43%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 6km/h58%
06h - 12h 27° 2km/h61%
12h - 18h 36° 11km/h29%
18h - 00h 31° 14km/h43%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 5km/h56%
06h - 12h 27° 10km/h48%
12h - 18h 32° 13km/h33%
18h - 00h 26° 13km/h39%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 10km/h45%
06h - 12h 24° 14km/h40%
12h - 18h 33° 17km/h18%
18h - 00h 26° 7km/h25%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 2km/h44%
06h - 12h 25° 8km/h35%
12h - 18h 33° 11km/h23%
18h - 00h 26° 6km/h29%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 5km/h47%
06h - 12h 25° 7km/h44%
12h - 18h 34° 10km/h19%
18h - 00h 27° 6km/h26%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност