Моментална состојба
+22° min+19° max+35°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 3km/h46%
12h - 18h 35° 6km/h22%
18h - 00h 26° 4km/h42%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h53%
06h - 12h 23° 3km/h54%
12h - 18h 34° 8km/h25%
18h - 00h 30° 5km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h53%
06h - 12h 23° 3km/h54%
12h - 18h 32° 8km/h25%
18h - 00h 30° 5km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 3km/h66%
06h - 12h 23° 6km/h50%
12h - 18h 29° 7km/h29%
18h - 00h 22° 11km/h47%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 1km/h62%
06h - 12h 20° 6km/h43%
12h - 18h 29° 11km/h20%
18h - 00h 21° 5km/h37%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 4km/h52%
06h - 12h 23° 5km/h37%
12h - 18h 28° 10km/h24%
18h - 00h 22° 5km/h38%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h56%
06h - 12h 22° 5km/h42%
12h - 18h 29° 9km/h23%
18h - 00h 23° 5km/h37%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност