Моментална состојба
+23° min+18° max+37°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 29° 3km/h49%
12h - 18h 37° 9km/h24%
18h - 00h 29° 4km/h49%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h73%
06h - 12h 24° 3km/h68%
12h - 18h 37° 5km/h29%
18h - 00h 31° 7km/h36%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 3km/h73%
06h - 12h 24° 3km/h68%
12h - 18h 32° 5km/h29%
18h - 00h 31° 7km/h36%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h90%
06h - 12h 23° 7km/h65%
12h - 18h 30° 10km/h38%
18h - 00h 22° 4km/h72%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h81%
06h - 12h 21° 4km/h56%
12h - 18h 30° 7km/h27%
18h - 00h 22° 4km/h56%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 3km/h91%
06h - 12h 24° 4km/h51%
12h - 18h 30° 8km/h35%
18h - 00h 23° 5km/h54%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h77%
06h - 12h 24° 5km/h55%
12h - 18h 32° 7km/h29%
18h - 00h 24° 5km/h51%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност