Моментална состојба
+9° min+7° max+26°
Денес, Вторник 17.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 4km/h85%
06h - 12h 13° 3km/h73%
12h - 18h 26° 4km/h35%
18h - 00h 15° 3km/h51%
Утре, Среда 18.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 2km/h58%
06h - 12h 11° 2km/h70%
12h - 18h 26° 7km/h35%
18h - 00h 19° 6km/h36%
Четврток 19.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 2km/h58%
06h - 12h 11° 2km/h70%
12h - 18h 25° 7km/h35%
18h - 00h 19° 6km/h36%
Петок 20.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 4km/h55%
06h - 12h 12° 3km/h52%
12h - 18h 25° 2km/h28%
18h - 00h 15° 5km/h53%
Сабота 21.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 4km/h72%
06h - 12h 14° 2km/h70%
12h - 18h 25° 3km/h40%
18h - 00h 15° 7km/h69%
Недела 22.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 5km/h85%
06h - 12h 13° 2km/h75%
12h - 18h 25° 6km/h43%
18h - 00h 16° 5km/h51%
Понеделник 23.10.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 5km/h63%
06h - 12h 12° 7km/h69%
12h - 18h 20° 10km/h60%
18h - 00h 13° 6km/h79%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност