Моментална состојба
+19° min+17° max+33°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 28° 2km/h41%
12h - 18h 33° 9km/h29%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 4km/h71%
06h - 12h 21° 3km/h65%
12h - 18h 33° 9km/h30%
18h - 00h 28° 8km/h36%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h71%
06h - 12h 21° 3km/h65%
12h - 18h 28° 9km/h30%
18h - 00h 28° 8km/h36%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h94%
06h - 12h 20° 8km/h62%
12h - 18h 26° 11km/h42%
18h - 00h 18° 3km/h80%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 1km/h87%
06h - 12h 18° 5km/h61%
12h - 18h 26° 7km/h29%
18h - 00h 19° 6km/h55%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 4km/h86%
06h - 12h 21° 3km/h47%
12h - 18h 27° 9km/h37%
18h - 00h 20° 5km/h55%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h73%
06h - 12h 21° 5km/h53%
12h - 18h 28° 7km/h29%
18h - 00h 21° 5km/h51%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност