Моментална состојба
+22° min+22° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 5km/h45%
12h - 18h 34° 7km/h26%
18h - 00h 26° 4km/h42%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 6km/h55%
06h - 12h 24° 3km/h51%
12h - 18h 33° 9km/h29%
18h - 00h 29° 10km/h41%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 6km/h55%
06h - 12h 24° 3km/h51%
12h - 18h 32° 9km/h29%
18h - 00h 29° 10km/h41%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 2km/h63%
06h - 12h 21° 14km/h62%
12h - 18h 25° 14km/h44%
18h - 00h 20° 11km/h50%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 7km/h61%
06h - 12h 19° 13km/h49%
12h - 18h 27° 15km/h26%
18h - 00h 21° 8km/h37%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 6km/h54%
06h - 12h 22° 12km/h42%
12h - 18h 27° 13km/h33%
18h - 00h 22° 8km/h41%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 5km/h58%
06h - 12h 21° 8km/h46%
12h - 18h 28° 12km/h26%
18h - 00h 22° 7km/h37%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност