Моментална состојба
+25° min+24° max+40°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 32° 3km/h44%
12h - 18h 40° 7km/h21%
18h - 00h 32° 3km/h39%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 25° 4km/h53%
06h - 12h 28° 3km/h51%
12h - 18h 39° 9km/h26%
18h - 00h 34° 7km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 24° 4km/h53%
06h - 12h 28° 3km/h51%
12h - 18h 37° 9km/h26%
18h - 00h 34° 7km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 3km/h59%
06h - 12h 27° 10km/h50%
12h - 18h 33° 12km/h31%
18h - 00h 27° 6km/h45%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 1km/h59%
06h - 12h 25° 5km/h43%
12h - 18h 34° 13km/h19%
18h - 00h 27° 6km/h32%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 3km/h45%
06h - 12h 27° 8km/h37%
12h - 18h 33° 11km/h24%
18h - 00h 27° 5km/h37%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 4km/h51%
06h - 12h 27° 6km/h41%
12h - 18h 35° 10km/h22%
18h - 00h 28° 5km/h34%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност