Моментална состојба
+24° min+15° max+32°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 25° 4km/h47%
12h - 18h 32° 9km/h25%
18h - 00h 23° 4km/h53%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 4km/h68%
06h - 12h 21° 2km/h61%
12h - 18h 32° 8km/h26%
18h - 00h 26° 7km/h36%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 4km/h68%
06h - 12h 21° 2km/h61%
12h - 18h 27° 8km/h26%
18h - 00h 26° 7km/h36%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 5km/h89%
06h - 12h 19° 8km/h63%
12h - 18h 25° 10km/h41%
18h - 00h 18° 3km/h66%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 4km/h78%
06h - 12h 17° 4km/h63%
12h - 18h 25° 5km/h28%
18h - 00h 17° 5km/h60%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 11° 3km/h86%
06h - 12h 20° 2km/h51%
12h - 18h 26° 8km/h33%
18h - 00h 18° 4km/h48%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 12° 4km/h73%
06h - 12h 20° 4km/h59%
12h - 18h 28° 6km/h29%
18h - 00h 19° 4km/h44%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност