Моментална состојба
+25° min+21° max+37°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 31° 2km/h48%
12h - 18h 37° 8km/h22%
18h - 00h 28° 4km/h46%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 3km/h67%
06h - 12h 27° 1km/h63%
12h - 18h 35° 10km/h30%
18h - 00h 31° 11km/h44%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 3km/h67%
06h - 12h 27° 1km/h63%
12h - 18h 36° 10km/h30%
18h - 00h 31° 11km/h44%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 20° 6km/h61%
06h - 12h 27° 8km/h50%
12h - 18h 32° 11km/h35%
18h - 00h 26° 12km/h41%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 8km/h48%
06h - 12h 24° 13km/h42%
12h - 18h 33° 16km/h20%
18h - 00h 26° 6km/h25%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 2km/h50%
06h - 12h 25° 6km/h37%
12h - 18h 33° 11km/h25%
18h - 00h 26° 6km/h30%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 5km/h47%
06h - 12h 25° 6km/h45%
12h - 18h 33° 9km/h21%
18h - 00h 26° 6km/h26%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност