Моментална состојба
+22° min+17° max+33°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 5km/h47%
12h - 18h 33° 6km/h30%
18h - 00h 24° 3km/h51%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h66%
06h - 12h 23° 2km/h57%
12h - 18h 32° 7km/h32%
18h - 00h 27° 6km/h48%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 3km/h66%
06h - 12h 23° 2km/h57%
12h - 18h 31° 7km/h32%
18h - 00h 27° 6km/h48%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 2km/h70%
06h - 12h 21° 8km/h65%
12h - 18h 26° 11km/h45%
18h - 00h 19° 8km/h59%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 5km/h71%
06h - 12h 20° 10km/h53%
12h - 18h 27° 13km/h30%
18h - 00h 18° 3km/h47%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 2km/h65%
06h - 12h 21° 11km/h47%
12h - 18h 29° 11km/h36%
18h - 00h 21° 6km/h51%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 13° 5km/h68%
06h - 12h 22° 7km/h52%
12h - 18h 29° 10km/h32%
18h - 00h 20° 6km/h47%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност