Моментална состојба
+20° min+21° max+38°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 31° 1km/h46%
12h - 18h 38° 5km/h25%
18h - 00h 28° 3km/h53%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 4km/h62%
06h - 12h 27° 3km/h57%
12h - 18h 38° 7km/h25%
18h - 00h 32° 7km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 23° 4km/h62%
06h - 12h 27° 3km/h57%
12h - 18h 33° 7km/h25%
18h - 00h 32° 7km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 4km/h79%
06h - 12h 25° 3km/h59%
12h - 18h 29° 3km/h43%
18h - 00h 24° 3km/h69%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 2km/h83%
06h - 12h 23° 4km/h63%
12h - 18h 31° 8km/h25%
18h - 00h 24° 4km/h53%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h82%
06h - 12h 25° 3km/h53%
12h - 18h 31° 7km/h37%
18h - 00h 23° 4km/h52%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 3km/h67%
06h - 12h 26° 5km/h59%
12h - 18h 33° 7km/h32%
18h - 00h 25° 4km/h42%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност