Моментална состојба
+24° min+21° max+36°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 3km/h51%
12h - 18h 36° 9km/h29%
18h - 00h 28° 3km/h53%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 23° 3km/h65%
06h - 12h 25° 2km/h64%
12h - 18h 35° 11km/h34%
18h - 00h 30° 10km/h37%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 22° 3km/h65%
06h - 12h 25° 2km/h64%
12h - 18h 35° 11km/h34%
18h - 00h 30° 10km/h37%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 6km/h73%
06h - 12h 27° 9km/h42%
12h - 18h 33° 16km/h24%
18h - 00h 27° 18km/h34%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 21° 19km/h46%
06h - 12h 26° 19km/h33%
12h - 18h 34° 13km/h14%
18h - 00h 25° 5km/h31%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 6km/h46%
06h - 12h 27° 12km/h31%
12h - 18h 34° 10km/h17%
18h - 00h 26° 7km/h27%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 8km/h43%
06h - 12h 27° 8km/h39%
12h - 18h 34° 8km/h13%
18h - 00h 28° 6km/h19%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност