Моментална состојба
+22° min+17° max+34°
Денес, Недела 23.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
06h - 12h 27° 3km/h47%
12h - 18h 34° 5km/h22%
18h - 00h 26° 3km/h45%
Утре, Понеделник 24.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 18° 4km/h68%
06h - 12h 23° 2km/h64%
12h - 18h 33° 7km/h25%
18h - 00h 29° 7km/h39%
Вторник 25.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 19° 4km/h68%
06h - 12h 23° 2km/h64%
12h - 18h 31° 7km/h25%
18h - 00h 29° 7km/h39%
Среда 26.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 17° 3km/h72%
06h - 12h 22° 4km/h53%
12h - 18h 28° 7km/h29%
18h - 00h 22° 13km/h47%
Четврток 27.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 15° 5km/h65%
06h - 12h 19° 12km/h47%
12h - 18h 28° 14km/h19%
18h - 00h 21° 5km/h37%
Петок 28.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 16° 2km/h50%
06h - 12h 22° 8km/h38%
12h - 18h 27° 10km/h21%
18h - 00h 22° 5km/h37%
Сабота 29.07.2017
време прогноза температура ветер влажност
00h - 06h 14° 4km/h60%
06h - 12h 22° 6km/h45%
12h - 18h 29° 9km/h20%
18h - 00h 23° 5km/h33%

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност